Neo Magnetics Magnetyzery samochodowe: paliwa, powietrza oraz inne: wody, gazu
Magnetyzery neodymowe
Produkty
Cennik
Współpraca
Kontakt
Partnerzy
Współpraca
Produkty
Kontakt
Magnetyzery neodymowe
Cennik
Partnerzy

Magnetyzery wody NEO Magnetics - NR 1 skuteczności   

Neodymowy magnetyzer wody


Neodymowy magnetyzer wody

Zasada działania:

Woda dostarczana do gospodarstw domowych zawiera wiele różnych substancji mineralnych. Powszechnym i dokuczliwym zjawiskiem jest to, że ich sole krystalizują tworząc wewnątrz instalacji osad popularnie zwany kamieniem kotłowym. Długoletnie użytkowanie instalacji rurowych przy braku środków przeciwdziałających osadzaniu się kamienia może doprowadzić np. do całkowitego zamknięcia prześwitu rur. Silne i odpowiednio ukierunkowane pole magnetyczne zmienia właściwości fizyczne wody. Polepszając jej właściwości rozpuszczające nie dopuszcza do wytrącania się kamienia. Powoduje wypłukiwanie osadów już powstałych i doprowadza nawet do całkowitego oczyszczenia instalacji.
Poddanie wody działaniu pola magnetycznego zmniejsza także jej napięcie powierzchniowe. Polega to na rozbiciu mostków wodorowych jej asocjatów, przez co poprawie ulegają właściwości myjące.

Efekty:

Usunięcie kamienia kotłowego z instalacji oraz niedopuszczenie do jego ponownego powstawania - niezaprzeczalnie przedłuża się żywotność instalacji i osprzętu.
UWAGA: Proces oczyszczania instalacji trwa około miesiąca. W tym czasie często występuje konieczność okresowego oczyszczania perlatorów baterii z drobin rozkruszonego i wypłukanego osadu.
Poprawa właściwości dyspersyjnych wody, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie zużycia detergentów.

Budowa:

Magnesy neodymowe ogniskujące pole magnetyczne dokładnie wewnątrz przewodu.
Deflektory pokryte warstwą chromoniklu o wysokiej przenikalności magnetycznej i znakomitej odporności na korozję.

Sposób montażu:

Do zastosowań dla wszystkich typów rur domowych instalacji sanitarnych: zimnej i ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania.
Magnetyzer montuje się na początku instalacji, np. tuż za licznikiem lub zaworem głównym.

złóż zamówienie »


 

copyright right copyrights by NEO Magnetics