Neo Magnetics Magnetyzery samochodowe: paliwa, powietrza oraz inne: wody, gazu
Magnetyzery neodymowe
Produkty
Cennik
Współpraca
Kontakt
Partnerzy
Współpraca
Produkty
Kontakt
Magnetyzery neodymowe
Cennik
Partnerzy

Magnetyzery samochodowe NEO Magnetics - Nr 1 skuteczności   

MagnetoBOOSTER


Magnetyzer MagnetoBOOSTER

Maksimum mocy z Twojego silnika!

MagnetoBOOSTER to nowy, niezwykły magnetyzer paliwa o parametrach nie spotykanych dotąd w produktach komercyjnych! To bezkompromisowy produkt dla osób chcących korzystać z wszystkiego, co najlepsze.
Dzięki zastosowaniu bardzo mocno zogniskowanej soczewki magnetycznej oraz odpowiednich materiałów jego moc jest o ponad 1000% (tysiąc procent) większa od konwencjonalnych magnetyzerów spotykanych na naszym rynku!
Jest tak silny, że kompletnie przestaje mieć znaczenie jakiej średnicy jest przewód, na który go założymy, czy jest on zbrojony - czy nie, z jaką prędkością płynie w nim paliwo, czy instalacja paliwowa ma "przelew". Do tego wystarczy tylko jeden, niezależnie od pojemności i rodzaju silnika i to bez konieczności stosowania magnetyzera powietrza!

Wzrost mocy jest odczuwalny już po kilku, kilkunastu minutach pracy jednostki napędowej od jego założenia i powiększa się sukcesywnie przez następne dni, aby osiągnąć maksimum po około 1000 km przebiegu.
Samochód z MagnetoBOOSTEREM deklasuje swymi osiągami każdy inny o pierwotnie podobnych parametrach. Efekty działania tego magnetyzera są absolutnie unikalne. Konkurować z nim mogą (o ile w ogóle) jedynie konstrukcje ponad dwukrotnie droższe, a należy dodać, że do montażu MagnetoBOOSTERa nie trzeba dewastować układu paliwowego!

Spadek zużycia paliwa jest w tym modelu sprawą drugorzędną, lecz nie można o nim nie wspomnieć. Wszystkich użytkowników preferujących spokojną, płynną jazdę ucieszy zapewne fakt, że dzięki niemu osiągną oszczędności jeszcze większe, niż przy zastosowaniu kompletu magnetyzerów paliwa AF2 z magnetyzerem powietrza!

Doskonale nadaje się również do silników o dużych i bardzo dużych pojemnościach (samochody dostawcze i ciężarowe).

Łatwy montaż w 30 sekund!

Do założenia MagnetoBOOSTERa wystarcza jedna opaska zaciskowa. Teraz nie w pięć minut, lecz w 30 sekund! Bez cięcia przewodu paliwa, co jest nie tylko szalenie kłopotliwe, lecz grozi również utratą gwarancji w każdym nowym aucie!
Magnetyzer montuje się na zasilającym przewodzie paliwa możliwie najbliżej przed gaźnikiem, listwą, lub pompą wtryskową.
Przy instalacjach LPG - za reduktorem, a przed punktem wejścia przewodu do kolektora powietrznego.

Pełni efektów należy oczekiwać po okresie stabilizacji wynoszącym ok. 1000 km przebiegu. Silniki gaźnikowe wymagać będą po nim regulacji gaźnika (w kierunku zubożenia mieszanki oraz zmniejszenie obrotów biegu jałowego). Silniki z wtryskiem regulują się samoczynnie.

złóż zamówienie »


 

copyright right copyrights by NEO Magnetics